אודות

אתם לא צריכים לעבור את זה לבד

בעולמו של בעל צרכים או בעלי מוגבליות כאלה ואחרות, הבית לעיתים הוא המקום היחידי המותאם באופן מלא לצרכים ואמור להיות הפינה הנוחה ביותר.

ברגע האמת, חשוב לייצר סביבה ביתית מתאימה ועוטפת ככל האפשר. התאמת הצרכים הבסיסיים הינה השלב הראשון, אך לא היחיד. לעיתים יש צורך בהתאמת המרחב באופן מקיף ורחב על מנת להשיג סביבה תואמת, נגישה, שמאפשרת עצמאות מירבית במידת הצורך.

עצמאות בתפקוד היא אחד הדברים החשובים ביותר לאדם. אובדן העצמאות והתלות בזולת מביאים לפגיעה קשה באדם – ברגשותיו ובאיכות חייו, ולמשבר חמור עבורו ועבור משפחתו.

ירידה בתפקוד עלולה להיגרם עקב פגיעה גופנית כלשהי, או לאחר אירוע בריאותי בכל גיל אך עם רגישות יתרה לקשישים אשר מביאה איתה אתגרים נוספים.

אנו כאן על מנת לרכך את האתגרים הללו ולסייע במעטפת המלווה את התהליך של התאמת הבית או הדירה למצב החדש זאת על מנת לחזור לחיי שגרה ככל הניתן במצב זה. אין צורך לעבור את זה לבד, הצטרפו לקהילת הלקוחות שלנו, יחד זה הרבה יותר קל

חברת נווה עופרים אגף הנגשה פלוס+ מתמחה בביצוע התאמות ושינויים לדירות ובתים כחלק מתהליך הנגשה על פי דרישות החוק ומעל הכל בהתאמה לצרכי הלקוח והמשתמש. התאמת המבנה ותהליכי ההנגשה כוללים תהליכי שיפוץ מלאים, הרחבת מעברים, התאמת מקלחות וחדרי אמבטיה, יצירת שיפועים ומעברים לכסאות גלגלים, בניית פירי מעלית, הכנות למערכות נשיאה ומעלונים, התאמת מערכות חשמל ומעטפת נגישות מלאה מקצה לקצה.

מעבר להיותנו חברה עסקית בקבוצת חברות המתמחה בפתרונות בינוי, הנדסה, אינסטלציה ועוד כבר מעל 25 שנה,  אנו רואים בשירות זה ערך חברתי ואישי חשובים ביותר.

שירות אישי מקצועי ומלווה – הכירו את השירותים שלנו

*שיפוץ והנגשת דירות ,בתים,עסקים ומבנים

*אבחון מקצועי                                                                                          

*זכאות ,הלוואות ,ליווי ויעוץ

*תכנון אדרכלי והנדסי לצרכים מיוחדים

*התאמה מכירה והתקנה של אביזרים וציוד עזר לנכים

אנחנו כאן לשירותכם

להתחלת שיחה
💬 איך נוכל לעזור?
היי 👋 כאן שלומי מאתר הנגשה פלוס.
איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן